Faaliyet Alanımız

Turizm Taşımacılığına Farklı bir anlayış Kalite ve istikrar getiren Joker Turizm Geniş Faaliyet yelpazesi ile hizmet vermektedir. Güvenli, Kaliteli Hizmetin Tek Adı JOKER TURİZM .

Turizm Taşımacılığı

Turizm Sektörüne Yeni Bir Anlayış Getiren Joker Turizm Kaliteli Hizmetin Aranan ismi olmuştur. Yüksek Model Araçlar ve Kalifiye personelleri ile 7/24 hizmetinizdeyiz. Yeni Model Araçlarımız, Kalifiye Personelimiz ve Araç Güvenliğinde Türkiyede en çok yatırım yapan firma olma gururunu taşımaktayız.

Araçlarımız içerisinde otobüsler için özel tasarlanmış güvenlik kamera sistemi (online ve ofline Kayıt edebilen) ayrıca uydu takip sistemi ile anlık konum takibi yapılabilmektedir. Tüm bu Çalışmalar müşerilerimizin güvenliği içindir.

Filo & Operasyonel Kiralama

Filo Kiralamada Yeni bir Ses Getiren Firmamızın Geniş Araç yelpazesi ve en az 2015 model araç çeşiti ile sizlere hizmet vermekteyiz. Uzman deneyimleri, her marka ve model araçlardan oluşan geniş filo yapısı, sağlam iş ortakları, güçlü kadrosuyla ihtiyacınızı ve beklentilerinizi en iyi şekilde karşılayan çözüm alternatiflerini hızla ve zahmetsizce sunar.

Operasyonel kiralama hizmeti ile kurumlara 12, 24, 36 veya 48 aylık uzun dönemli araç kiralama imkanı sağlayan Joker Turizm sayesinde Böylece şirketler, araç satın alma maliyetini başka harcamalara kaydırabilmektedirler. Şirketler, kendi ihtiyaçlarına uygun özellik ve ekipman isteğinde bulunarak araçlarını sipariş edebilirler.Sipariş verdikleri araçlar gelene kadar zaman kaybetmeden; Joker Turizm 'in tahsis ettiği muadil araçlarla kiralama sürecini başlatabilmektedirler. Bu tip finansal faydaların yanı sıra Operasyonel kiralamak iş yükünü azaltan kolaylıklar da kazandırır (araç sigortaları, bakım masrafları, amortisman giderleri ve muayene vb giderleri). Bu uygulama sayesinde şirketler ilave personel ve zaman kaybettiren formalite işlem harcamasına gerek duymazlar....

Personel, Vip Taşıma & Transfer

Yaklaşık 14 yıldır hizmet veren firmamız personel taşımacılığında vazgeçilmez bir marka haline gelmiştir. Ana hedefimiz, personel taşıma hizmeti verme konusunda anlaşma sağladığımız firmaların personelinin, güvenli, huzurlu, sağlıklı ve dakik bir şekilde taşınmasını sağlamaktır. Verdiğimiz hizmeti, günlük kontrollerle takip ederek araçlarımızda olası eksikliklerin giderilmesini sağlamaktayız. Müşterilerimizle yaptığımız düzenli görüşmelerle aldığımız geri dönüşler, hizmetin iyileştirilmesi için bizlere fayda sağlamaktadır. Joker Turizm verdiği hizmet ile personelin yorucu bir şekilde işe gelmesi engellenmiş olup, personelin işe geç kalmasını önlediği gibi, bazı problemlerden dolayı geliş zamanlarının değişkenliğini de azaltır. Ayrıca personel için servis içi rahat ortamda en büyük değer olan zamanı iyi değerlendirme fırsatı sunar.

Vip ve Özel transfer hizmetlerinde; firmaların ihtiyaç duyduğu kadar araç, şoförlü olarak kullanıma sunulmaktadır. Böylece firma çalışanlarının ulaşımı; yerli ve yabancı misafirlerinin otelden karşılanması, toplantılara götürülmesi, havaalanı transferleri, uzak ya da yakın mesafe ulaşımları karşılanmaktadır. Bu sayede firmalar araç satın alma, bakım ve personele avans verme, taksi fişi, masraf formu doldurma gibi personel giderleri ile uğraşmamaktadır. Bu sistem sayesinde firmalar tasarruf etmekte, aynı zamanda ulaşımdan kaynaklanan problemlerle karşılaşmamaktadır